Zobacz naszą lokalizację
CLIPPER - sklep żeglarski CLIPPER - sklep żeglarski
CLIPPER - sklep żeglarski CLIPPER - sklep żeglarski
Okazje


ŻEGLUJ JAK EKSPERT TOM CUNLIFFE 
 Żegluj jak ekspert Tom CunliffeŻegluj jak ekspert. Sprawdzone i skuteczne porady to kompendium praktycznej wiedzy żeglarskiej, której nie znajdziecie w podręcznikach.
 
szczegóły

ŻEGLOWANIE W TRUDNUCH WARUNKACH SZTORMOWYCH 
 Żeglowanie w Trudnuch Warunkach SztormowychPeter Bruce & Adlard Coles
Nie ma jednej prostej recepty na radzenie sobie ze złą pogodą, a pochodząca z pierwszej ręki wiedza na temat sztormów nie jest łatwa do uzyskania. I dlatego ostrożny żeglarz stara się skorzystać z ciężko zdobytego doświadczenia innych osób. „Żeglowanie w trudnych warunkach” długo pozostawało, dla żeglarzy na całym świecie, jedynym źródłem, z którego można było dowiedzieć się jak przetrwać sztorm na morzu, na pokładzie jachtu żaglowego czy motorowego. Obecna, piąta edycja tej klasycznej już pozycji zawiera całe bogactwo porad ekspertów napisanych przez najlepszych współczesnych żeglarzy oraz nowych opisów wypadków jachtów żaglowych i motorowych, które zmagały się z ekstremalnie trudnymi warunkami. Jest to książka dla każdej załogi, która rusza w rejs pełnomorski z dowolnego miejsca na świecie w celach turystycznych lub regatowych. Nikt kto wypływa na morze na jachcie nie może pozwolić sobie na zignorowanie rad zawartych w „Żeglowaniu w trudnych warunkach”.
 
szczegóły

ŻEGLARZ JACHTOWY ŚWIDWIŃSKI, KOLASZEWSKI 
 Żeglarz Jachtowy Świdwiński, Kolaszewski"Żeglarz jachtowy" to skrócona i zaktualizowana wersja książki "Żeglarz i sternik jachtowy" tych samych autorów. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Zawiera wiedzę teoretyczną i porady praktyczne niezbędne z punktu widzenia wymagań egzaminacyjnych, a także wymogów, jakie stawia bezpieczne, odpowiedzialne i kulturalne żeglowanie. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.
 
szczegóły

ŻEGLARZ I STERNIK JACHTOWY  
 Żeglarz i Sternik Jachtowy Najnowsze wydanie znanego podręcznika autorstwa Piotra Świdwińskiego i Andrzeja Kolaszewskiego z płytą CD.

Podręcznik uwzględnia najnowsze przepisy. Zawiera materiał wymagany podczas egzaminów na patent żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego.


 
szczegóły

ŻEGLARSTWO BEZ TAJEMNIC 
 Żeglarstwo bez TajemnicŻeglarstwo bez tajemnic Steve Sleight
Tłumaczenie: Milka Jung
Format: 19,5 x 24 cm
Oprawa: twarda
Stron: 320
Ilustrowany przewodnik po wszystkich dziedzinach żeglarstwa.Wstęp: Ellen MacArthur - najbardziej utytułowana z samotnie żeglujących kobiet. Przewodnik żeglarski dla każdego - krok po kroku - od nowicjusza do doswiadczonego sternika. Zawiera ponad 750 kolorowych zdjęć i szczegółowych rysunków. Porusza wszystkie aspekty związane z posiadaniem własnego jachtu i żeglowaniem na nim - od najmniejszych jednostek i katamaranów do pełnomorskich jachtów. Napisany przez byłego Mistrza Wielkiej Brytanii i doswiadczonego instruktora żeglarstwa
 
szczegóły

ZOSTAŃ OPTI-MISTRZEM - KRZYSZTOF BARANOWSKI 
 Zostań Opti-mistrzem  - Krzysztof BaranowskiKsiążka dla młodego człowieka w wieku 8–12 lat, który zaczyna dopiero żeglować, albo już zaczął i pragnie uporządkować swoje wiadomości na temat różnych aspektów żeglugi na łodzi tej klasy. Wbrew obiegowym przekonaniom, OPTIMIST to bardzo wyrafinowana łódź regatowa, na której odbywają się najwyższej rangi mistrzostwa. I wreszcie jest to klasa popularna, żeby nie powiedzieć masowa. Dotychczasowe wydawnictwa albo traktowały tę klasę jako pierwszy krok na wodę młodego laika, albo pod kątem poradnictwa dla zawodników młodych, ale już bardzo wciągniętych w żeglarstwo. Niniejsza pozycja próbuje pogodzić te różne optyki – zachęcając początkujących, ale też wprowadzając zagadnienia regatowe porady taktyczne dla tych, którzy już są zaawansowani.
 
szczegóły

ZACZYNAM ŻEGLOWAC - KRZYSZTOF BARANOWSKI 
 Zaczynam Żeglowac  - Krzysztof BaranowskiPodręcznik adresowany do młodych, kilku-kilkunastoletnich żeglarzy. Napisana w sposób bardzo dla nich przystępny. Bardzo dużo ilustracji to dodatkowy jej walor. Również instruktorzy żeglarstwa mogą zaczerpnąć z niej wiele wiadomości przydatnych do atrakcyjnego prowadzenia zajęć żeglarskich z młodzieżą
 
szczegóły

WYCZERPA MORSKA NAWIGACJA ELEKTRONICZNA W PRAKTYCE 
 Wyczerpa Morska nawigacja elektroniczna w praktyce
Wyczerpany nakład.

Wyczerpany nakład.

Wyczerpany nakład.
 
szczegóły

WINDSURFING DLA WSZYSTKICH - ZDZISŁAW WIRGA 
 Windsurfing dla Wszystkich - Zdzisław WirgaWindsurfing to sport dla wytrwałych i lubiących się uczyć, sport który przyciąga zarówno żeglarzy znudzonych siedzeniem w łódce jak i tych lubiących nowe wyzwania, trochę ryzyka lub rywalizacji. Deska z żaglem fascynuje wielu. Dla nich właśnie przeznaczony jest ten podręcznik. Będą z niego korzystać zarówno początkujący jak instruktorzy i zawodnicy. Można się z tej książki bowiem nauczyć nie tylko pierwszych “kroków” na desce, ale też skomplikowanych ewolucji i technik regatowych. Książka zawiera 166 kolorowych zdjęć przedstawiających m.in. manewry, sprzęt itp.
 
szczegóły

WIADOMOŚCI O JACHTACH ŻAGLOWYCH 
 Wiadomości o Jachtach ŻaglowychObszerna monografia na temat budowy jachtów. Omawia typy i rodzaje jachtów oraz wszystkie elementy kadłuba instalacji, wyposażenia i osprzętu żaglowego. Ponad 500 rysunków, wiele tabel i załączników. Książka przydatna tym, którzy chcą się szkolić na wyższe patenty żeglarskie, bądź tylko pogłębić swą wiedzę. Książka otrzymała prestiżową nagrodę im. Leonida Teligi przyznaną przez miesięcznik „Żagle” w 1996 r. Pozycja zalecana przez Główną Komisję Szkolenia PZŻ do nauki na wszystkie patenty żeglarskie.
 
szczegóły

WĘZŁY BEZ TAJEMNIC 
 Węzły bez TajemnicWĘZŁY BEZ TAJEMNIC DES PAWSON
Tłumaczenie: Milka Jung
Format: 13 x 22,5 cm
Oprawa: miękka
Stron: 176
Proste instrukcje krok po kroku oraz zdjęcia jak zawiązaa ponad 100 węzłów.
Dzieki czytelnym symbolom graficznym łatwo odnaleźć węzły przydatne w wędkarstwie, na kempingu, w żeglarstwie, podczas wspinaczki oraz uniwersalne i dekoracyjne.
Typy, właściwości oraz wytrzymałość lin pozwalajšce na dobranie odpowiedniej liny do konkretnego celu.
 
szczegóły

VADEMECUM ŻEGLARSTWA MORSKIEGO 
 Vademecum Żeglarstwa MorskiegoJedyny w Polsce podręcznik zawierający wszystkie wiadomości niezbędne do żeglowania po morzu. Zalecany przez Główną Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego podczas szkolenia na wszystkie patenty morskie. Może również stanowić doskonałą lekturę dla tych wszystkich, którzy chcą porównać własne doświadczenia żeglarskie z praktycznymi radami autorów. Książka ta powinna znaleźć się w posiadaniu każdego żeglującego lub mającego zamiar żeglować po morzu.

 
szczegóły

TEORIA ŻEGLOWANIA CZESŁAW MARCHAJ 
 Teoria Żeglowania  Czesław MarchajKsiążka, której pierwsze wydanie w roku 1957 przyniosło Czesławowi Marchajowi międzynarodową sławę. Niniejsze, czwarte wydanie, które oddajemy Czytelnikom obecnie, jest całkowicie zmienione, uaktualnione, uzupełnione o nowe badania autora. Jesteśmy przekonani, że będzie to jak kiedyś pozycja kultowa, obowiązkowa w bibliotece każdego żeglarza, który chce na żeglarstwo spojrzeć nieco szerzej i zrozumieć prawa nim rządzące.Niniejszy tom nosi podtytuł "Aerodynamika żagla". Przygotowywany przez autora tom drugi traktował będzie o aerodynamice kadłuba.
 
szczegóły

SRC PODRĘCZNIK DLA RADIOOPERATORÓW + CD  
 SRC Podręcznik dla Radiooperatorów + CD Piotr Lewandowski

Jest to już drugie wydanie podręcznika, który po raz pierwszy ukazał się w 2006 roku.
 
szczegóły

PRAKTYKA OCEANICZNA KRZYSZTOF BARANOWSKI 
 Praktyka Oceaniczna  Krzysztof BaranowskiWznowienie popularnej książki adresowanej nie tylko do żeglarzy oceanicznych. Wydanie uzupełnione o najnowsze rozwiązania techniczne i doświadczenia znanego kapitana, który dwukrotnie opłynął Ziemię dookoła i przepłynął 250 tys. mil. Nie jest to jednak podręcznik tylko dla wąskiego grona żeglarzy pływających po oceanach. To także książka systematyzująca wiedzę żeglarską m.in. z takich dziedzin jak nawigacja, budowa jachtu czy meteorologia. Zasadniczą jej część stanowią bezcenne informacje o organizowaniu dalekich rejsów, wyborze tras oceanicznych, regatach oceanicznych, żegludze samotnej i rodzinnej. Jest to barwna opowieść z wieloma dygresjami i odwołaniami do opinii i doświadczeń znakomitych żeglarzy. Wiele rysunków i map to dodatkowe walory tej książki.
 
szczegóły

PRACE BOSMAŃSKIE 
 Prace BosmańskiePoradnik dla żeglarzy. Opis i rysunki podstawowych węzłów i prac bosmańskich wymaganych przez program szkolenia na stopnie żeglarza i sternika jachtowego, a także szereg innych przydatnych w praktyce żeglowania, w tym również szereg prac ozdobnych - makramy i roboty linowe. Zawiera wyczerpujące informacje o linach i innych materiałach, oraz narzędziach. Zabiegi konserwacyjne i przygotowanie jachtu do sezonu, trymowanie osprzętu.
 
szczegóły

PODRĘCZNIKI 
 
 
szczegóły

NAUKA ŻEGLOWANIA - JACEK MACIEJOWSKI 
 Nauka Żeglowania - Jacek Maciejowski“Nauka żeglowania” to niezwykle przejrzysty podręcznik manewrowania jachtem żaglowym. W kilkunastu zajęciach na wodzie przedstawiono proste i złożone manewry, których znajomość jest wymagana podczas egzaminów na patenty żeglarza i sternika jachtowego. Autor zwraca uwagę na najczęściej spotykane błędy w prowadzeniu jachtu, pokazuje jak ich unikać. Jest to książka zarówno dla szkolonych jak i szkolących. Podobno nie można nauczyć się żeglowania z książki, jednak dobry podręcznik, a takim jest “Nauka żeglowania” Jacka Maciejowskiego może być w tym bardzo pomocny.
 
szczegóły

METEOROLOGIA DLA ŻEGLARZY - JACEK CZAJEWSKI 
 Meteorologia dla Żeglarzy  - Jacek CzajewskiPodstawowe wiadomości z zakresu meteorologii dla wodniaków. Uczy "czytania" map synoptycznych, posługiwania się przyrządami meteorologicznymi, przewidywania pogody. Dużo ilustracji ułatwiających lekturę, w tym kolorowe zdjęcia najbardziej charakterystycznych chmur.
 
szczegóły

MANEWROWANIE JACHTEM ŻAGLOWYN - MAREK BERKOWSKI 
 Manewrowanie Jachtem Żaglowyn  - Marek BerkowskiManewrowanie jachtem to najważniejsza wiedza, jaką powinni posiąść żeglarze. Książka zawiera absolutne minimum informacji niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia jachtu, nawet w nieprzychylnych warunkach pogodowych. Przejrzyście omawia system komend i poleceń umożliwiający skuteczne porozumiewanie się każdego kapitana z każdą załogą. Przedstawia sposoby wykonywania manewrów na silniku – zarówno w porcie jak i na akwenach otwartych. Niezastąpiona pomoc przy nauczaniu teorii manewrowania, zarówno pod żaglami jak i na silniku, na wszystkie patenty żeglarskie. Książka zalecana jest przez Komisję Szkolenia PZŻ jako podstawowy podręcznik w zakresie nauczania komend żeglarskich i manewrowania na silniku.

 
szczegóły

MANEWROWANIE DUŻYMI ŻAGLOWCAMI 
 Manewrowanie Dużymi Żaglowcami
 
szczegóły

ŁĄCZNOŚĆ NA MORZU - ANDRZEJ POCHODAJ 
 Łączność na Morzu - Andrzej PochodajPublikacja omawia elementy składowe systemu GMDSS oraz praktyczne aspekty korzystania z niego, a także łączność pozasystemową stosowaną w żegludze jachtowej. Książka przydatna wszystkim tym, którzy posługują się środkami łączności na morzu, pragną zdobyć świadectwa operatorów: VHF, GMDSS bliskiego (SRC) i dalekiego zasięgu (LRC) oraz szkolić się na morskie stopnie żeglarskie czy w końcu pogłębiać swą wiedzę.
 
szczegóły

KURS NA MORZE PÓŁNOCNE - ANDZREJ POCHODAJ 
 Kurs na Morze Północne  - Andzrej PochodajMorze Północne jest coraz bardziej popularne wśród polskich żeglarzy. Pływają po nim szczególnie ci, którzy muszą odbyć staż na wodach pływowych, ale również ci, którzy pragną zasmakować prawdziwej morskiej żeglugi. Książka stanowi materiał pomocniczy oraz zachętę do planowania dłuższych rejsów po Morzu Północnym i europejskich wodach północno-wschodniego Atlantyku. Jej zasadniczą częścią są rozdziały opisujące trasy do poszczególnych miejsc na określonych akwenach. Autor przedstawia informacje o warunkach hydrometeorologicznych na omawianych akwenach, wykaz pomocy nawigacyjnych potrzebnych do planowania rejsu, podstawowe informacje o osłonie ratowniczej, fragmenty map pilotowych z naniesionymi trasami oraz tabele odległości i mapy prądów pływowych. Książka zawiera też spis przewodników żeglarskich oraz locji na omawiane akweny wraz z ich krótką charakterystyką. Obowiązkowa lektura dla każdego kto wybiera się na rejs po Morzu Północnym lub tylko planuje odbycie takiego rejsu.
 
szczegóły

KARTY DO NAUKI - ŚWIATŁA I OZNAKOWANIE STATKÓW 
 Karty do nauki - Światła i oznakowanie statkówKarty do nauki - Światła i oznakowanie statków

Szkoły żeglarskie są bardzo zadowolone z tego produktu.

"Karty świateł statków i ich oznakowania dziennego są bardzo przydatną pomocą edukacyjną. Od początku prowadzenia przez nas szkoleń żeglarskich testowaliśmy wiele metod nauki świateł statków. Ta okazała się najskuteczniejsza.
Korzystając z tej metody, nasi kursanci są w stanie nauczyć się oznakowania statków w ciągu jednego dnia!"
 
szczegóły

DZIELNOŚĆ MORSKA CZESŁAW MARCHAJ 
 Dzielność Morska  Czesław MarchajZapewne najwybitniejsze dzieło dotyczące żeglarstwa w literaturze światowej od czasu mistrzowskiego dzieła jakim jest „Teoria żeglowania” tego samego autora. Po raz pierwszy przedstawiono logicznie naukowe kryteria pomagające ocenić prawdopodobną dzielność morską każdej łodzi. W swej argumentacji autor wykorzystuje przede wszystkim rysunki, znakomite fotografie oraz zdrowy rozsądek czytelnika. Jest to niezwykle przejrzysta analiza procesu, wskutek którego pogoń za jak największymi osiągami regatowymi prowadzi do rozwoju jachtów żaglowych o potencjalnie niebezpiecznych właściwościach morskich. Wykazuje, w jaki sposób w konstrukcji nowoczesnych jachtów poświęca się nierzadko bezpieczeństwo na rzecz prędkości i innych cech łodzi.
 
szczegóły

DIESEL NA JACHCIE 
 Diesel na jachcieAutor: Tim Bartlett

ISBN 978-83-7020-397-9
format: 17 x 24 cm
stron 104
wydanie 1.
przeklad: Krzysztof Mika
oprawa: miękka, foliowana

 
szczegóły

BUDOWA I NAPRAWA JACHTÓW Z LAMINATU 
 Budowa i Naprawa Jachtów z LaminatuKsiążka przydatna nie tylko przyszłym armatorom, ale też tym, którzy chcieliby dokonać bądź naprawy posiadanego już jachtu. Poradnik omawia szczegółowo kolejne fazy budowy jachtu z laminatu. Od wybrania rodzaju jachtu, poprzez omówienie aktualnie stosowanych laminatów, żywic, rozdzielaczy aż po techniki laminowania i zabudowę wnętrza. Obszerny rozdział poświęcony jest naprawom. Nagroda im. Teligi w roku 1995.
 
szczegóły

ASTRONAWIGACJA DLA ŻEGLARZY JAN LUDWIG 
 Astronawigacja dla żeglarzy Jan Ludwig
 
szczegóły

200 RAD DLA SKIPERÓW TOM CUNLIFFE 
 200 RAD DLA SKIPERÓW TOM CunliffeKsiążka jest adresowana do tych wszystkich, którzy pływają po morzu i prowadzą samodzielnie jachty. Pomaga odświeżyć wiedzę lub daje możliwość zaczerpnięcia jej za sprawdzonego źródła.
 
szczegółyNie jest to oferta w rozumieniu prawa handlowego, a podane wartości są jedynie orientacyjne.
Prosimy o każdorazowe potwierdzenie dostępności i ceny

CLIPPER - sklep żeglarski
Wyszukiwarka
W celu wyszukania konkretnego towaru, prosimy użyć poniższej wyszukiwarki, wpisując w pole odpowiednie wyrażenia, jakie Państwo szukają
 

CLIPPER - sklep żeglarski

Aktualności
2020/09/18
numer tel.
nowy numer telefonu
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2020/09/10

12 Września 2020
Sobota NIECZYNNE

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2020/03/20

Godziny otwarcia sklepu:
PON do PT. __ 10 do 17
SOB. _______ 10 do 14
NDZ. _______ nieczynne

SKLEP CZYNNY CAŁY ROK !

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2019/12/30

30 Grudnia od 10 do 17
31 Grudnia od 10 do 14
1 stycznia nieczynne

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2019/11/07

9 listopada otwarte normalnie od 10 do 14
10 listopada nieczynne
11 listopada nieczynne

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2019/11/06

Książka ASTRONAWIGACJA DLA ŻEGLARZY autorstwa kapitana Jana Ludwiga

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2019/11/05

UWAGA !!!
Nasz formularz kontaktowy nie działa prawidłowo, Nie dołacza się adres e/mail nadawcy. Prosimy podawać aders w treści wiadomości

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2019/10/31

2 listopada 2019
Sobota
Nieczynne

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2015/02/15
CLIPPER - sklep żeglarski
2013/03/22
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2012/04/12
Nowy ciekawy obszar wide z C/MAP
Mapa Bałtyku w rozsądnej cenie.
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2012/01/09
Walcujemy końcówki na linach stalowych

Na miejscu mamy maszynę do lin o średnicy:
2,5 mm
3 mm
4 mm
5 mm
6 mm
8 mm

Inne większe rozmiary czas oczekiwania po zleceniu może wynieść 1/2 dni robocze, ale wymaga potwierdzenia. (walcujemy tylko na sprawdzonych materiałach)

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2011/08/20
FAX. 58 620 77 73
działa tylko w godzinach pracy.

Poniedziałek / Piątek: od 10, do 17

Sobota: od 10, do 14
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2011/01/18
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2011/01/02
Zbigniew GUTEK Gutkowski DRUGI W DRUGIM ETAPIE Z z Kapsztadu w RPA do Wellington w Nowej Zelandii

VELUX 5 OCEANS

Kliknij i zobacz gdzie jest GUTEK >>>


szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2010/12/23

Ronstan
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2010/12/02
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2010/03/08
numer gg 21224812


szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2010/03/02
Naklejka z Międzynarowodym Kodem Sygnałowym MKS dostępna
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2010/02/25
Jak szyć szybko ręcznie żagiel?

Za pomocą urządzenia Speedy Stitcher Sewing Awl Kit
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2010/01/15
Zapraszamy do kontaktu przez SKYPE

Skype me: clipper_gdynia (Brak mikrofonu tylko rozmowa tekstowa )
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2008/11/26
Locja 502 Wybrzeża Polskiego dostępna. Zapraszamy do składania zamówień.
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2008/03/18
zobacz jak dojechać do nas
Google Maps

szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2007/10/25JAREK 15/ty NA MECIE drugiego etapu Transat 6,50 !!! Ogólnie miejsce 19te !!! GRATULACJE

Więcej informacji można znaleść na stronie kpt. Jarosława Kaczorowskiego www.transat650.pla>

INTERAKTYWNA MAPA >>>

OFICJALNY RANKING >>>

http://transat650.wp.pl/

Sailing News TV >>>
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2007/03/05
Finał THE TALL SHIPS' RACE 2007
w tym roku w Szczecinie więcej szczegółów na stronie www.szczecin2007.pl
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2007/01/15
TOWAR WYSYŁAMY
/ KURIEREM (dowolnie wybranym)
/ POCZTĄ POLSKĄ
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2005/12/09
Uwaga Al.Zjednoczenia zmieniła nazwe na Al.Jana Pawła II
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2005/09/08
Nie masz co zrobić z zużytymi bateriami ? Nie wrzucaj ich do kosza. Przynieś je do nas i wrzuć do specjalnej puszki. www.reba.pl www.kzg.pl
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2004/07/13
Bądźmy ekologiczni chrońmy środowisko...
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2004/06/15
Sklep żeglarski CLIPPER startuje z nową witryną internetową! Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się Państwu i z ochotą będziecie na nią powracać.
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2003/05/24
top
szczegóły
CLIPPER - sklep żeglarski
2001/01/06


/TEKST/szczegóły